ZENO OZALİT HABERLER

06.07.2010
Zeno Ozalit'ten Türkiyede bir ilk
Zeno Ozalit

Dijital baskı alanında faaliyet gösteren Zeno Ozalit Copy Center, yeni makina yatırımı ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdi.


Tek kopya dijital baskıya bile lak uygulama özelliğine sahip yeni yatırımları ile Türkiye'nin ufkunu açtıklarını dile getiren Zeno Ozalit Copy Center Genel Müdürü Metin Alp, amaçlarının en kaliteli hizmeti Bursa'ya kazandırmak olduğunu söyledi.

"İSTANBUL'DAN BİLE ÖNCE"

Diğer sanayi alanlarında olduğu gibi baskı teknolojileri sektörüne de Türkiye'nin lokomotif şehri İstanbul'dan önce böylesi bir yatırım Bursa'ya kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Alp, "Zeno Ozalit olarak Bursa'ya en kaliteli ürünü ve hizmeti en kısa sürede en hesaplı şekilde vermeyi hedefliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz yatırımlar da bu amacımızın bir göstergesidir." dedi.

Xerox Color 1000 model dijital baskı makinesi ile dijital baskı sektöründe önemli yenilikler kazandırdıklarına vurgu yapan Metin Alp, dakikada 100 adet baskı yapabilen yeni makienin tek koya dijital baskıya bile lak uygulayabildiğini söyledi.

Zeno Ozalit olarak müşterilerinin tüm siparişlerini adrese teslim ettiklerini hatırlatan Alp, yatırımlarınıon devam edeceğinide sölerine ekledi.